استخـدام بانک مهر اقتصاد سال ۹۳

8028187836188372 استخدامی بانک مهر اقتصاد سال ۹۳ + پشتیبانی مالی از پایان‌نامه‌هاخبر ۱۸ فروردین ۹۳ – فراخوان پشتیبانی مالی از پایان‌نامه‌ها

استخدامی ۹۳ : کارشناسی اافزایش و دکتری

در جهان ی کنونی پیشرفت و گسترش پایدار یک سازمان دانش محور و افزایش موثر ی کار ‌های آن؛ در گرو شناسایی نقاط اصلاح سا ی در کنار ترویج دانایی- محوری بـه منظور تحقق چشم‌انداز ساوقتی می‌باشد.

به همین منظور مؤسسه مالی و اعتباری مهر در جهت تحقق مسئولیت‌های اجتماعی خود در راستای عمق بخشی بـه مطالعه و تحقیق در بازارهای پولی و مالی کشور، اقدام پشتیبانی از پایان‌نامه‌های کارشناسی اافزایش و دکتری دانشگاه‌های کشور می نماید.

ضوابط پشتیبانی از انتها نامه ها بـه شرح ذیل است:

۱- پشتیبانی مالی از پایان‌نامه‌هایی صورت می‌گیرد که طرح توصیه ی (پروپوزال) آنها با همآهنگ ی بانک تهیه شده باشد.

۲- لازم است دانشجویان موضوع پایان‌نامه خود را بر اساس اولویتهایی انتخاب کنند که بوسیله بانک از طریق سایت اعلام می‌شود.

۳- بر طبق موضوع انتخابی فرمپروپزال را از وب سایت دریافت کرده و بعد از تکمیل آن با نظر اساتید راهنما و مشاور و پیش از تایید نهایی دانشگاه برای بانک بـه آدرس thesis@mebank.irارسال نمایند.

۴- پروپزال اولیه در شورای پژوهشی بانک بیان و لحاظ فنی مورد بررسی قرار می گیرد. مراتب مبنی بر تایید، مشروط اصلاحات یا عدم تایید اطلاع دانشجو می رسد.
استخدامی کمپانی پتروشیمی امیرکبیر سال ۹۳
استخدامی بانک صادرات سال ۹۳ + شروع استخدام
استخدامی در شرکـت مجتمع فولاد خراسان سال ۹۳
استخـدام بانک قوامین سال ۹۳ + اعلام نتایج آزمون کتبی
استخـدام در قوه قضاییه در سال ۹۳ +اعلام نتایج وهله دوم
استخدامی در بانک دی سال ۹۳ +اعلام نتایج و دریافت کد رهگیری
استخدامی سازمان تامین اجتماعی سال ۹۳+ استخدامی ۱۵۰۰ پرستار
۸ استخـدام در منطقه ویژه پارس در سال ۹۳۷- مدت در نظر گرفته شده برای ارائه پایان‌نامه بانک برای دانشجویان دکتری حداکثر ۲ سال و کارشناسی اافزایش حداکثر ۱ سال می‌باشد.

۸- دانشجو موظف است حداقل یک مقاله استخراج شده از انتها نامه را بـه منظور چاپ در نشریه بانک ارائه نماید.

۹- دانشجو موظف است حداکثر ظرف مدت سال بعد از ارائه گزارش نهایی؛ مدرک اعلام پذیرش و اصل مقاله استخراج شده و چاپ شده را به بانک ارائه نماید.

۱۰- بـه منظور چاپ مقاله از پایان‌نامه قطعا ً باید بانک همآهنگ ی شود.

۱۱- تصمیم‌گیری در مورد میزان دقیق پشتیبانی مالی بوسیله شورای پژوهشی بانک انجام می‌شود.

۱۲- تبصره ۲: در صورتی که نمره پایان‌نامه دانشجو کمتر از ۱۴ ارزشیابی شود، پایان‌نامه از نظر بانک مردود شناخته می‌شود و مبلغی آن تعلق نمی‌گیرد.

۱۳- در ابتدای شروع پروژه نفر به عنوان ناظر از طرف شورای پژوهشی بانک بـه دانشجو معرفی می‌شود.

۱۴- دانشجو موظف است طبق بر نامه زمانبندی پیش بینی شده در پروپوزال (جدول زمانبندی اجرای تحقیق و ارسال گزارشات وهله ای) گزارشات مستمر پیشرفت کار را به بانک (ناظر پروژه) ارائه و در جلسات همموزیک ی مجموعه نماید .

به گزارش روابط عمومی بانک مهر اقتصاد تهران بزرگ، برادران فارغ التحصیلان در مقطع کارشناسی رشته های امور بانکی، حسابداری، مدیریت (مالی، دولتی، صنعتی و بازرگانی) اقتصاد (نظری، بازرگانی، پول و بانکداری) علوم اقتصادی و آمار می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت فرم ثبت نام ی از شعب تهران بزرگ مراجعه نمایند.

متقاضیان می توانند مدارک خود را از طریق شعب بانک مهر اقتصاد در تهران تا انتها اداری روز دوشنبه مورخ ۱۴/۱۱/۹۲ ارسال نمایند.

به گزارش روابط عمومی بانک مهر اقتصاد، این بانک به منظور تامین قوت آدم ی مورد نیاز خود، از بین داوطلبان حائز شرایط و دانش‌آموختگان متولد ۱۲/۵/۶۴ به بعد که دارای مدرک کارشناسی در رشته‌های تحصیلی مدیریت (دولتی، بازرگانی، صنعتی و مالی) اقتصاد (نظری، بازرگانی، پول و بانکداری) حسابداری، آمار و بانکداری و همین طور دانش آموختگان متولد ۱۲/۵/۶۶ بـه بعد که دارای مدرک کاردانی رشته مدیریت امور بانکی هستند در ۲۵ استان کشور از طریق برگزاری آزمون و مصاحبه دعوت بـه همکاری می نماید .

متقاضیان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر آدرس زیر مراجعه کنند.

کلمات کلیدی:
استخدامی, استخدامی جدید 93, استخدامی شرکت نفت 93, استخدامی 93, استخدامی نیروی انتظامی, استخدامی تامین اجتماعی, آگهی استخدام, آگهی استخدام بانک 93, آگهی استخدام امروز, آگهی استخدام جدید,