چرا طراحی وب سایت مناسب عاملی با اهمیت در رونق کسب و کار هاست؟

چرا طراحی وبسایت مناسب عاملی مهم در رونق کسب و کار هاست؟

خرید vpn

با گسترش و پیشرفت تکنولوژی، تعداد کاربران اینترنتی در سال های اخیر به شکل فزاینده ای افزایش داشته است. با افزایش تعداد کاربران اینترنت، تعلت ات اینترنتی نظیر ارتباطات و خرید فروش نیز افزایش چشـم گیری داشته است. این افزایش سریع، باعث شده تا خرده فروشان کسب و کار های کوچک هم وارد عرصه رقابت شده و به ارائه خدمات محصولات از طریق اینترنت بپردازند.

یکی از راههای سبقت گرفتن در این رقابت، داشتن وب وب سایت با طراحی مناسب است. استراتژی های طراحی سایت تأثیر بسیار شدیدی در گرفتن تصمیمات مربوط به خرید و فروش تعلت ات تجاری در کسب کارهای کوچک بزرگ دارد. به طوری که هر روز میلیون ها دلار در فضای آنلاین تبادل می شود.
وب سایت شما به عنوان با اهمیت ترین و آشکار ترین نمای کسب کار شما در فضای مجازی محیط اینترنتی است. وب سایت شما، نسبت به کسب و کارتان می تواند تأثیر بسزایی بر دید مردم داشته باشد. در واقع کاربران اینترنت مردمی که در فضای مجازی هستند ، به همان صورت که وب وب سایت شما را می بینند، کسب و کار شما را تصور می کنند. طراحی سایت، موضوعی فراتر از قشنگ ساختن سایت است. طراحی سایت تنها به معیارها و عناصر قشنگ یی شبیه رنگ، فونت لایه ها خلاصه نمی شود (هرچند که این مسائل با اهمیت است) بلکه برنامه ریزی سایت، پیام رسانی آن و کارایی و قابلیت استفاده سایت را نیز حاوی می شود.
برای طراحی وبسایت خود، علاوه بر طراحی زیبا مناسب، عملکرد مناسب کاربر پسند بودن آن را هم ارزیابی بکنید بین این دو تعادل ایجاد بکنید .
یعنی طراحی مناسب + عملکرد بهتر و کاربر پسندبا استفاده از این راهکار، سایت را به سلاحی استراتژیک و قدرتمند تبدیل بکنید که بتواند رقبای شما را کنار بزند و برای شما منافع اقتصادی به ارمغان آورد.
منابع مالی شما بسیار ارزشمند هستند . پس آن ها را بر روی سایت های نامربوط با کسب کار خود غیر پیشرفته ، سرمایه گذاری نکنید. نکته بسیار با اهمیت دیگر این است که:
برداشت اول کاربر از سایت شما اولین تأثیری که وب سایت شما در بیننده دارد بسیار با اهمیت است باید از قانون " دو دهم" در نوشتن محتوا استفاده بکنید .
طبق تحقیقات دانشگاه علوم و تکنولوژی میسوری بر روی معیار های با اهمیت در طراحی وبسایت که در ماه فوریه سال 2012 منتشر شد، دو دهم ثانیه بیشترین مدت زمانی است که طول می کشد تا اولین تأثیر بر روی شخص بازدید کننده از طرف سایت شما اعمال شود. در واقع اولین برداشت شخص از وبسایت شما حداکثر در دو دهم ثانیه اتفاق می افتد.
پس هرچه بازدیدکنندگان مدت بیشتری را در وب سایت شما بگذرانند، نشانگر آن است که بیشتر از وب سایت شما لذت برده اند. نکته با اهمیت این است که اگر طراحی سایت شما مناسب نباشد، ممکن است که کاربران و بازدیدکنندگان را در یک چشم به زدن به سایت رقیبان شما هدایت نماید . در واقع با طراحی بد وب سایت، بازدیدکنندگان وادار به ترک وب سایت شما بازدید از وب سایت دیگری می شوند که اقطعا لاً رقیب شما هست.
اگر طراحی سایت شما جذاب نباشد نتواند کاربران بازدیدکنندگان را به چرخیدن بازدید کردن بیشتر از وبسایت شما تشویق نماید ، دیگر هیچ ارزش ی ندارد که شما چه خدماتی ارائه می بکنید ، حتی اگر شما خدمات و کالاها ی را عرضه بکنید که مشتری می خواهد و به آن نیاز داشته باشد، کاربر وب سایت شما را ترک خواهد کرد.
این نکته حیاتی است که: از طریق طراحی قدرتمند سایت، پیغام خود را در سریع ترین زمان ممکن به مشتریان بازدیدکنندگان وبسایت برسانید.حرف آخر:از همین اکنون شروع کنید. سایتی مناسب قدرتمند برای کسب و کار طراحی بکنید .اگر از قبل وبسایت دارید، نگاهی با دقت کارشناسانه به طراحی، عملکرد وسائل بازاریابی مورد مصرف در سایت خود بیندازید؛ نقاط ضعف در مقابل رقیبانتان را بشناسید برای تغییرات لازم ، هر چه سریعتر دست به اقدام بزنید.محصولات و خدمات برجسته خود را با مصرف از طراحی سایت مناسب، به مشتریانتان عرضه بکنید .

/ 1 نظر / 34 بازدید
دوربین مداربسته شرکت هوشمندافزار آسیا

فعالیت های شرکت: فروش تجهیزات اصلی در سراسر ایران طراحی, نصب و پشتیبانی سیستم های دوربین مداربسته دزدگیر اماکن سیستم اعلام و اطفاء حریق اتوماتیک راه اندازی مراکز تلفن و انتقال خطوط تلفن ، دیتا و تلفن داخلی بین دفاتر گیت های فروشگاهی RF و AM طراحی و مشاوره و اجرای شبکه های کامپیوتری سیستم انتقال تصویر و تلفن بر رویWEB (اینترنت) شعار ما مشتری مداری - قطعات اصلی - گارانتی واقعی - قیمت مناسب البرز-کرج-خیابان شهید بهشتی-بین میدان سپاه و سه راه گوهر دشت-ساختمان تیام-واحد101 تلفن های شرکت: 02634407801 02634205606 02634205607 آدرس ایمیل : info@hooshmandafzar.com آدرس سایت: http://hooshmandafzar.com